Katalizatory / metale szlachetne

Posiadasz zużyty katalizator? A może inny odpad, który zawiera metale szlachetne? Jego wystawienie zajmie Ci tylko 30 sekund!

Skup katalizatorów w Bielawie

Cennik katalizatorów Bielawa - porównywanie cen w aplikacji WasteMaster.

Warto porównać ceny w aplikacji WasteMaster, ponieważ mogą one się różnić nawet o 100% w miejscach takich jak skup katalizatorów w Bielawie. Jeśli jesteś użytkownikiem aplikacji, masz dostęp do atrakcyjnych ofert.

Właściwości odpadu.

Objawy świadczące o zużyciu katalizatora samochodowego to: problemy z osiągami silnika, wzrost zużycia paliwa, wypadanie zapłonów i przegrzewanie się katalizatora, wzrost emisji CO2. Zużycie takiego podzespołu możesz też sprawdzić, jeśli przetestujesz gaźnik albo czujnik tlenu.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Bielawie
Zużyte katalizatory
2000 kg
Zużyte katalizatory
Olesno
Zużyte katalizatory
9000 kg
Zużyte katalizatory
Gołdap
Odpady zawierające metale szlachentne
8000 kg
Odpady zawierające metale szlachentne
Krasnystaw
Odpady zawierające metale szlachentne
3500 kg
Odpady zawierające metale szlachentne
Bogatynia
Zużyte katalizatory
4500 kg
Zużyte katalizatory
Szczecinek
Zużyte katalizatory
5000 kg
Cieszyn
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Skup katalizatorów w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające katalizatory / metale szlachetne w Bielawie
Stary Zamek
NICROMETAL S.A.
Ząbki
WasteMaster Developer sp. z o.o.
Piotrowice
FIRMA WIELOBRANŻOWA Euro Metall Import-Export KAMILA JĘDRUCH
Jelenia Góra
PHU U KONESERA GRZEGORZ KUŹMA
Lubin
SKUP SUROWCÓW WTÓRNYCH LEJCUŚ PIOTR
Tomaszewo
EF-RECYKLING Sp. z o.o.
Bielawa
Inne, popularne kategorie odpadów

Najpopularniejsze odpady w aplikacji.

W aplikacji WasteMaster, firmy oferujące skup katalizatorów w Bielawie poszukuje najpopularniejsze rodzaje, takie jak: 1740184/METAL i 1715303/STANDARD/MIX. To pokazuje, że można tutaj zrealizować usługę, nie obawiając się, iż nie będzie firmy zainteresowanej skupem.

Czynniki wpływające na ceny.

Cena zależy od kilku czynników. Na skupie szczególną uwagę zwraca się na to, jaki jest aktualnie cennik metali szlachetnych, z jakich wykonane są różne elementy w katalizatorze. Ponadto, bierze się pod uwagę czynniki takie jak: typ i numer katalizatora, model samochodu, z jakiego katalizator pochodzi. Możesz to sprawdzić w WasteMaster.

Jak dowiedzieć się, jakie są aktualne i najlepsze ceny skupu katalizatorów w Bielawie?

W trakcie korzystania z aplikacji WasteMaster możesz dowiedzieć się, jakie są aktualne i najlepsze cennik katalizatorów w Bielawie. Oferty dodawane są systematycznie i pozwalają od razu sprawdzić kilka propozycji, co jest bardzo wygodne dla wszystkich użytkowników.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Emil
Miałem nagromadzone większe ilości aluminium, ołowiu i cynku. Zależało mi na tym, by otrzymać za wszystko dobrą cenę. Korzystając z wm miałem wgląd do różnych ofert i mogłem je ze sobą porównać. To było opłacalne.
Patrycja
Mamy w fabryce dużo stali nierdzewnej, zarówno w kawałkach, jak i w wiórach. Wiedziałem, że musimy się tego pozbyć. Sprawdziłem kilka firm i wybrałem najlepszą ofertę. To było dla nas opłacalne!
Mikołaj
Wśród recyklerów wyróżniamy się tym, że jesteśmy naprawdę dużą firmą. Myślałem już od dawna o tym, jak zyskać zleceniodawców. Nigdy jednak nie miałem na to dobrego pomysłu. Aż nie pojawiła się ta aplikacja. Teraz oszczędzamy czas na kontakty, a bardziej skupiamy się na pracy.
Emil
Bardzo zależało mi na tym, żeby złom z terenu mojego zakładu firmy zajmujące się skupem odbierały same. Teraz nawet gdy nagromadzimy prawie tonę, to nie ma z tym problemu. Złomowiska same zgłaszają się przez aplikację.
Irena
Prowadzimy skup samochodów [...]