Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.
\

Najbliższy skup złomu – jak go znaleźć?

Najbliższy skup złomu – jak go znaleźć?

Złom może się okazać ciekawym sposobem na zastrzyk dodatkowej gotówki. Żeby intratnie sprzedać tego typu odpad, warto znać jego aktualne ceny oraz mieć siatkę kontaktów z osobami z branży. Ale co, jeśli ich nie posiadamy? Nic straconego, ponieważ z pomocą przyjdzie Ci WasteMaster. Podpowiadamy, jak znaleźć najbliższy skup złomu, który zaoferuje zadowalającą Cię ofertę. To nie takie trudne.

Składowisko złomu – jak znaleźć?

Zazwyczaj większość osób nie ma kłopotu z tym, aby znaleźć najbliższy skup złomu w swojej okolicy. Jednak gdy już się na jakiś zdecydujemy, często cena oferowana w danym punkcie nie jest dla nas atrakcyjna. A więc jak wybrać składowisko złomu, żeby być w pełni usatysfakcjonowanym?

Już nie musisz się nigdy więcej martwić o to, czy Twój złom uzyska wystarczająco wysoką cenę na skupie. Wykorzystaj usługi oferowane przez WasteMaster, a z pewnością będziesz zadowolony. Szukasz najbliższego skupu złomu? To już nie problem!

Wystarczy, że wejdziesz na naszą giełdę odpadów i wpiszesz, co aktualnie masz na sprzedaż – jakie ilości, jaka jakość surowca, załączysz zdjęcia i dodasz swoją lokalizację. Dzięki temu recyklerzy z całej Polski będą mogli Cię zauważyć i zgłosić się bezpośrednio do Ciebie.

To działa również w drugą stronę – przedsiębiorcy zainteresowani skupowaniem odpadów dodają swoje usługi, żebyś mógł porównać oferty różnych firm. Dzięki temu w szybki sposób zobaczysz, jak kształtują się cenniki na różnych składowiskach złomu.

Potrzebujesz pomocy z utylizacją swoich odpadów?
Jeśli posiadasz złom, z którym nie wiesz co masz zrobić, a czystość stolicy i jej okolic nie jest Ci obojętna – skontaktuj się z nami.

Mobilny skup złomu

Dalej nie udało Ci się znaleźć najbliższego skupu złomu? Warto wiedzieć, że w większych miastach funkcjonują mobilne skupy złomu. Co to takiego? To firmy, które odbiorą odpad prosto z Twojego domu! Często robią to nieodpłatnie.

Jak to działa? Taki mobilny skup złomu jedzie do lokalizacji wskazanej przez klienta. Tam na miejscu waży odpad i od razu wypłaca należność. Warto wspomnieć, że tego typu podmioty dysponują własną flotą samochodową, która jest przystosowana do przewozu bardzo ciężkich ładunków, nawet do 10 ton.

Nie wiesz, ile jesteś w stanie utargować za posiadanych przez siebie odpad? Skorzystaj z usługi darmowej wyceny WasteMaster. Wypełnij formularz lub skontaktuj się telefonicznie. Nasz doradca klienta, po wcześniejszym zebraniu wszelkich niezbędnych informacji, poda Ci konkretną cenę złomu.

Jak widać w dzisiejszych czasach znalezienie składowiska złomu to nie problem. Jeżeli nie jesteśmy w stanie sami dostarczyć odpadów, wtedy mobilny skup złomu przyjedzie do nas! Sprawdź aktualne oferty w WasteMaster. Może któraś Cię zainteresuje?

Copyright © 2022 Waste Master