Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.
\

Ile kosztuje 1 kg brązu?

Ile kosztuje 1 kg brązu?

Cena brązu na złomie, podobnie jak w przypadku innych metali kolorowych, kształtuje się bardzo dynamicznie i jest niezwykle zmienna. Ma na nią wpływ kilka czynników, a głównym jest sytuacja na Giełdzie Metali w Londynie. Oprócz tego cena brązu na złomie będzie zależała od jego rodzaju czy typu. Najkorzystniej wypada brąz cynowo-fosforowy o symbolu B101. Jego cena waha się w okolicach 30 zł za 1 kg złomu brązu. Na drugim miejscu klasyfikują się brązy niemagnetyczne – ok. 20-24 zł/kg. Niewiele mniej uzyskamy ze sprzedaży 1 kg brązów magnetycznych. W zestawieniu najgorzej wypada złom brązu wióry i jego cena w skupie kształtuje się w okolicach 15-17 zł/kg.

Aby poznać aktualną cenę brązu na złomie, najlepiej skorzystać z prezentowanych na naszych stronach cenników. Są one tworzone dla każdej miejscowości oddzielnie, ponieważ region kraju również mocno wpływa na cenę brązu w skupie. Innym wyjściem jest zamówienie bezpłatnej wyceny odpadu. Można to zrobić telefonicznie lub za pośrednictwem formularza.

Skorzystaj z usług WasteMaster!

Potrzebujesz pomocy z utylizacją swoich odpadów?
Jeśli posiadasz złom, z którym nie wiesz co masz zrobić, a czystość stolicy i jej okolic nie jest Ci obojętna – skontaktuj się z nami.

Copyright © 2022 Waste Master