Abonament BDO Standard - 199 zł (netto) za miesiąc*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO i 10 wpisów do KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*płatność cykliczna przez okres 12 miesięcy.
Abonament BDO - Premium 399 zł (netto) za miesiąc*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO i 25 wpisów do KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*płatność cykliczna przez okres 12 miesięcy.
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.
\

Czy odbiór zużytego sprzętu komputerowego jest możliwy?

Czy odbiór zużytego sprzętu komputerowego jest możliwy?

Przedsiębiorcy, którzy prowadzą własne biura lub działają w branży IT z pewnością znają problem z odbiorem zużytego sprzętu komputerowego. Zapewniamy, że u nas jest on możliwy a w dodatku całkowicie darmowy. Warto znać szczegóły, a utylizacja komputerów już nigdy więcej nie będzie zaprzątała wam głowy.

Odbiór zużytego sprzętu komputerowego z WasteMaster

Wraz z coraz większym rozwojem cyfryzacji, oczywistym było, że zwiększy się popyt na sprzęt komputerowy w postaci monitorów, laptopów czy samych podzespołów do komputerów stacjonarnych. Coraz więcej osób, szczególnie tych zatrudnionych w branży IT, do codziennej pracy wykorzystuje więcej niż jeden monitor.

Stary sprzęt, który się z dezaktualizował, ale dalej nadaje się do użytkowania, można oczywiście odsprzedać. Sytuacja wygląda zupełnie inaczej, gdy całkowicie się on popsuł i nie jest w stanie spełnić naszych minimalnych wymagań lub po prostu przestał działać. Wtedy warto pomyśleć o bezpłatnym odbiorze elektrośmieci.

Potrzebujesz pomocy z utylizacją swoich odpadów?
Jeśli posiadasz złom, z którym nie wiesz co masz zrobić, a czystość stolicy i jej okolic nie jest Ci obojętna – skontaktuj się z nami.

Dzięki nam załatwisz wywóz elektrośmieci. Szybko, skutecznie i całkowicie za darmo. Nasza oferta jest skierowana do firm z wpisem do rejestru BDO (Baza Danych o Produktach i Opakowaniach oraz o Gospodarce Odpadami).

Jesteś przedsiębiorcą i nie posiadasz wpisu do BDO, a musisz pozbyć się elektroodpadów? Nie masz czasu na jeszcze więcej papierkowej roboty? Nic nie szkodzi, ponieważ nasza firma proponuje również tego typu usługę jaką jest wpis do rejestru BDO i związane z jego prowadzeniem formalności. Wystarczy skontaktować się z naszym konsultantem.

Oprócz samego odbioru od klienta, pomagamy również skupom w znalezieniu korzystnej oferty sprzedaży posiadanego elektrozłomu. Z naszą pomocą z pewnością sporo zyskasz, więc nie ma na co czekać.

Utylizacja komputerów – co warto wiedzieć

Utylizacja komputerów, jak i wszystkich odpadów zaliczanych do elektrośmieci, musi odbywać się w odpowiednich warunkach. Z tego powodu też istnieją specjalistyczne punkty skupu, które zajmują się elektrozłomem.

Zgodnie z obecnie obowiązującymi w Polsce przepisami, elektroodpady muszą być składowane tylko i wyłącznie w przeznaczonych do tego miejscach. W każdej gminie powinien znajdować się darmowy punkt zbiórki starego sprzętu nie tylko komputerowego, ale w ogóle elektrycznego i elektronicznego. Informacje o ich lokalizacji z łatwością znajdziesz w Internecie.

Warto decydować się na tego typu rozwiązania, ponieważ jest to jeden ze sposobów, dzięki któremu przyczyniamy się do dbania o nasze środowisko naturalne.

Wypełnij formularz w aplikacji lub zadzwoń już dzisiaj.

Copyright © 2022 Waste Master