Cena złomu miedzi 2022 | Blog WasteMaster
Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły
Cena złomu miedzi 2022

Usuwanie danych z telefonu – jak zrobić to poprawnie?

Kasowanie danych z telefonu jest zale...

Cena złomu miedzi 2022

Niszczenie danych z nośników – dlaczego trzeba robić to profesjonalnie?

Firmy oraz instytucje wytwarzają dużą...

Cena złomu miedzi 2022

Wywóz odpadów budowlanych 2023. Nowe przepisy i obowiązek segregacji

Nadchodzący 2023 rok przyniesie wiele...

Cena złomu miedzi 2022

Niszczenie dokumentów – miejsce i przebieg bezpiecznej utylizacji zgodnej z normami

Nie wiesz co zrobić z dokumentacją fi...

Cena złomu miedzi 2022

Jak pozbyć się styropianu i gdzie go wyrzucać?

Okazuje się, że styropian styropianow...

App Store
Google Play
Otwórz w przeglądarce
App Gallery
Cena złomu miedzi 2022

Cena złomu miedzi 2022

16-08-2021

Obowiązująca w Polsce cena złomu miedzi 2022 od dłuższego czasu utrzymuje się na podobnym poziomie. Warto poznać cennik, który oferują firmy skupujące tego rodzaju surowiec – szczególnie, gdy dysponuje się jego dużą ilością.

Na cenę miedzi w skupie wpływ ma wiele różnych czynników. Przede wszystkim warto wziąć pod uwagę to, że cena złomu miedzi jest bezpośrednio uzależniona od notowań na giełdzie metali. Na bardzo niską lub też wysoką cenę złomu miedziowego ma również wpływ aktualna sytuacja polityczna i gospodarcza w Polsce. Atrakcyjna cena miedzi na złomie może być uzyskana w przypadku posiadania bardzo dużej ilości tego surowca, dotyczy to głównie przedsiębiorstw, które prowadzą działalność gospodarczą i generują odpady poprzemysłowe. To firmy, które mogą negocjować ceny miedzi na złomie, uzyskując przy tym bardzo atrakcyjne warunki finansowe.

Aktualnie obowiązująca cena miedzi złomu jest uzależniona także od jego jakości. Niska cena złomu miedziowego jest oferowana klientom, którzy dysponują zanieczyszczonymi odpadami. Z kolei wysokie ceny złomu miedziowego występują w przypadku posiadania surowca pozbawionego zanieczyszczeń, zakwalifikowanego do kategorii odpadów o wysokiej jakości i przydatności do recyklingu. Wiedza na temat tego, ile kosztuje miedź w skupach złomu przydaje się osobom, które gromadzą ten odpad w swoich gospodarstwach domowych. Aktualny cennik miedzi w polskich skupach utrzymuje się na stałym poziomie. Informacja na temat tego, ile kosztuje 1 kg miedzi może być bardzo przydatna.

Cena miedzi na złomie

Osoby, które zastanawiają się, ile kosztuje miedź na złomie powinny mieć świadomość, że kawałki bez spawów kosztują około 23,50 zł za kilogram. Z kolei bardzo niską cenę miedzi w Polsce otrzymuje się za pobiał czy piecyki. To odpady zaliczane do piątej kategorii. Ich cena skupu wynosi około 17 zł za kilogram. Stosunkowo wysoką cenę złomową miedzi można otrzymać za niesort, zaliczany do III kategorii, który kosztuje 22,50 zł za kilogram. Przedsiębiorcy, którzy zastanawiają się, po ile jest miedź na złomie, muszą wiedzieć, że duża ilość odpadów elektrolitycznych – millbery – może generować nawet 25-35 zł/kg.

Taki cennik złomu miedzi obowiązuje w dużych aglomeracjach. Pojawiające się pytanie „po ile jest miedź” powinno być poprzedzone przede wszystkim analizą jakości posiadanego surowca. Na aktualną cenę złomu miedzi ma również wpływ stopień zanieczyszczenia. Z uwagi na to aktualna cena miedzi na złomie wynosi około 21-34 zł za kilogram tego surowca. Niskie ceny złomu miedzi uzyskuje się w bardzo małych miejscowościach w Polsce. Z kolei w przypadku cen złomu miedzi oferowanych przez renomowane skupy, można poprosić o indywidualną wycenę.

Cena miedzi za 1 kg 2022

Wiele osób zastanawia się, jaka jest cena miedzi za 1 kg w roku 2022? Miedź kawałkowa świecąca kosztowała w 2022 roku +/- 20,50 zł za kilogram, z kolei ta świecąca w formie płaskowników lub trakcji 20,40 zł/kg. Na cenę miedzi za kilogram ma wpływ aktualna sytuacja gospodarcza, jak również hossa i bessa na giełdzie metali. Najwyższa cena miedzi za kilogram w roku 2022 obowiązywała od marca do czerwca. W okresie wakacyjnym kilogram miedzi na złomie nie prezentował się zbyt korzystnie pod względem jego ceny, ponieważ zaobserwowano bessę na giełdzie metali. Aktualna cena miedzi za kilogram, w porównaniu do roku poprzedniego, czyli 2021, jest wyższa o prawie 2 do 5 zł, w przeliczeniu na kilogram.

Z uwagi na to osoby poszukujące informacji, ile kosztuje tona miedzi, mogą przekalkulować podaną wyżej wartość. Dzięki temu uzyskają one informację, jaką kwotę otrzymają na skupie. Osoby, które nie wiedzą, ile kosztuje kilogram miedzi, powinny zajrzeć na strony internetowe recyklerów. Stworzone przez nich witryny www zawierają informacje na temat tego, ile kosztuje kilo miedzi w danym skupie. Uzyskanie tej wiedzy jest bardzo ważne, gdy posiada się spore ilości tego surowca.

Osoby poszukujące informacji, ile kosztować może tona miedzi, mogą skorzystać z prostej kalkulacji. Wystarczy dowiedzieć się w firmach recyklingowych ile kosztuje kilogram miedzi na złomie i przeliczyć tę wartość w odniesieniu do zgromadzonych przez siebie odpadów.

Złom miedzi
Skup miedzi
Waste Master Sp. z o.o.
Polska
My odbieramy
Skup miedzi

W ramach usługi dokonamy bezpłatnej wyceny odpadu. Jesteśmy zainteresowani następującymi rodzajami miedzi:Miedź - Płasko...

Wyceń przez telefon575840085
Wyceń bezpłatnie
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon