Cena miedzi za granicą | Blog WasteMaster
Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły
Cena miedzi za granicą

Usuwanie danych z telefonu – jak zrobić to poprawnie?

Kasowanie danych z telefonu jest zale...

Cena miedzi za granicą

Niszczenie danych z nośników – dlaczego trzeba robić to profesjonalnie?

Firmy oraz instytucje wytwarzają dużą...

Cena miedzi za granicą

Wywóz odpadów budowlanych 2023. Nowe przepisy i obowiązek segregacji

Nadchodzący 2023 rok przyniesie wiele...

Cena miedzi za granicą

Niszczenie dokumentów – miejsce i przebieg bezpiecznej utylizacji zgodnej z normami

Nie wiesz co zrobić z dokumentacją fi...

Cena miedzi za granicą

Jak pozbyć się styropianu i gdzie go wyrzucać?

Okazuje się, że styropian styropianow...

App Store
Google Play
Otwórz w przeglądarce
App Gallery
Cena miedzi za granicą

Cena miedzi za granicą

25-10-2021

Od kilku lat cena miedzi za granicą kształtuje się na różnym poziomie. Sytuacja ta dotyczy nie tylko Belgii czy Czech, ale również Niemiec i Holandii.

Skup złomu miedziowego w Europie w dalszym ciągu cieszy się bardzo dużą popularnością. Z uwagi na to, warto poznać aktualny cennik, jaki obowiązuje na rynku surowców. Kurs miedzi na otwarciu giełdy metali oscylował na poziomie 9403 dolarów USD. Maksymalna cena za 1 kg miedzi wyniosła 9567 USB. Można przyjąć, że bieżący kurs miedzi to 9547 dolarów, chociaż ceny tego surowca straciły na światowej wartości w ciągu kilku ostatnich dni.

Cena złomu Miedzi w Niemczech

Porównując zestawienia analityków, sporządzone na podstawie zmieniających się notowań na giełdzie metali, można wysnuć wniosek, że cena złomu Miedzi w Niemczech, znacząco wzrosła w ciągu kilku ostatnich miesięcy. Jest to pozytywna wiadomość dla osób dysponujących dużą ilością tego surowca. Analizując dotychczasową cenę złomu miedzi w Niemczech, można zauważyć, że surowiec ten osiągnął wartość 6,7 euro za kilogram. W porównaniu do danych sprzed miesiąca, jest to znaczący wzrost, ponieważ cena miedzi w Niemczech pod koniec lipca kształtowała się na poziomie 5,75 € za kilogram do 5,9 € za kilogram. Oznacza to, że aktualna cena miedzi Niemcy wzrosła o prawie 100% w przeciągu 30 dni.

Cena miedzi w Belgii

Osoby dysponujące dużą ilością odpadów, nazywanych niegdyś metalami cypryjskimi, często zastanawiają się, na jakim poziomie kształtuje się aktualna cena miedzi w Belgii. Ten pierwiastek chemiczny z grupy metali przejściowych, często gromadzony jest jako odpad w przedsiębiorstwach zajmujących się na co dzień produkcją różnego rodzaju sprzętu czy też urządzeń elektronicznych. Firmy, które prowadzą swoją działalność nie tylko w Polsce, ale i w wielu krajach Europy, często rozważają możliwość sprzedaży wyżej wymienionego złomu do państw Unii Europejskiej. Dlatego też właściciele tych firm poszukują informacji, jaką cenę miedzi w Belgii mogą oni uzyskać, zawożąc ten odpad do wyznaczonych punktów skupu. Okazuje się, że cennik odpadów miedziowych w Belgii nie jest atrakcyjny. Obecnie za kilogram miedzi można otrzymać 6 €, jednakże w lipcu oferowano skup złomu miedziowego na poziomie od 1€ do 5, 8 € za kg.

Cena miedzi w Czechach

Osoby prowadzące swoją działalność gospodarczą na terenie Czech lub też w polskich miastach, bezpośrednio sąsiadujących z wyżej wymienionym państwem, zastanawiają się, jak kształtuje się cena miedzi w Czechach. Warto zapoznać się z analizą wykonaną przez specjalistów, obserwujących notowania na giełdzie metali. W obecnym czasie atrakcyjną cenę miedzi w Czechach można uzyskać za druty świecące, rurki blachy i trakcje. Za te elementy można otrzymać kwotę od 33,00 -35,50 zł za kilogram. Z kolei kawałki bez spawów i lutów, niesort, pobiał energetyczny, wióry czy granulat miedzi suchy, kosztują na skupie złomu w Czechach od 29-30 złotych za kilogram. Sprzedawane do punktu skupu złomu miedziowego w Czechach wióry miedziowe, preszpan czy cewki, osiągają wartość około 21,30 zł za kilogram.

Cena miedzi Holandia

Atrakcyjna cena miedzi Holandia to wynik pojawiającej się hossy na giełdzie metali. W ostatnim czasie zanotowano znaczący wzrost cen złomu miedziowego w skupach, znajdujących się na terenie wyżej wymienionego państwa. Jest to znaczący przełom na rynku surowców w Holandii, ponieważ jeszcze miesiąc wcześniej kilogram miedzi kształtował się tam od 1,95 €/ kg do 5,8€/ kg. Największy spadek cen za odpady miedziowe zanotowano w połowie lipca, kiedy osiągnęły one wartość 1,95 do 2,1 €/ kg. Przedsiębiorcy, którzy zastanawiają się, czy warto przekazać złom miedziowy do skupu znajdującego się na terenie Holandii, powinni podjąć się tego działania w jak najkrótszym czasie, aby uzyskać możliwie najlepszą cenę za kilogram tego surowca.

Ceny miedzi za granicą kształtują się na różnym poziomie. Porównując Holandię, Belgię, Niemcy czy Czechy, można wysnuć oczywisty wniosek, że w krajach tych zanotowano znaczny wzrost cen obowiązujących za skup złomu miedziowego.

Złom miedzi
Skup miedzi
Waste Master Sp. z o.o.
Polska
My odbieramy
Skup miedzi

W ramach usługi dokonamy bezpłatnej wyceny odpadu. Jesteśmy zainteresowani następującymi rodzajami miedzi:Miedź - Płasko...

Wyceń przez telefon575840085
Wyceń bezpłatnie
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon