Cena katalizatora na złomie | Blog WasteMaster
Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły
Cena katalizatora na złomie

Złożyłeś sprawozdanie BDO? To jeszcze nie wszystko!

Już niedługo koniec roku 2022, co dla...

Cena katalizatora na złomie

Korzyści z ewidencji odpadów BDO. Kto na tym zyskuje?

Od 1 stycznia 2020 r. funkcjonuje ele...

Cena katalizatora na złomie

Ochrona środowiska coraz ważniejsza. Po co jest system BDO?

W ostatnich latach ochrona środowiska...

Cena katalizatora na złomie

Jak odróżnić cynk od aluminium?

Cynk i aluminium na pierwszy rzut oka...

Cena katalizatora na złomie

Jak możemy podzielić złom cynku? Kody BDO

Cynk to jeden z popularniejszych meta...

App Store
Google Play
Otwórz w przeglądarce
App Gallery
Cena katalizatora na złomie

Cena katalizatora na złomie

28-12-2021

Osoby zastanawiające się, jaka jest cena katalizatora na złomie, powinny mieć świadomość, że nie jest to drogocenny surowiec. Dlatego też odpad ten kwalifikowany jest do kategorii produktów o średniej wartości.

Ogólna cena katalizatora na złomie zależy od wagi i specyfikacji technicznej tego odpadu. Ceny skupu obowiązujące w Polsce mogą wynosić od 150 do 300 zł. To wartości dotyczące bardzo dużej ilości tego surowca. Codzienna aktualizacja cen detalicznych katalizatorów może pomóc wybrać punkt skupu, oferujący atrakcyjniejsze stawki za tego typu odpady. Na cenę katalizatorów na złomie ma także wpływ rodzaj tego surowca. Z uwagi na to, warto dowiedzieć się, ile kosztuje katalizator na złomie? Jest to bardzo przydatna informacja dla posiadaczy samochodów osobowych, ciężarowych i dostawczych, którzy pragną, jak najszybciej pozbyć się nagromadzonych odpadów, przekazując katalizator do wyspecjalizowanej firmy recyklingowej. Trzeba liczyć się z tym, że zostanie on dokładnie zważony. To właśnie ciężar kształtuje ogólną cenę skupu katalizatorów. Oprócz tego cena skupu katalizatorów uzależniona jest także od lokalizacji danej firmy, oferującej odbiór tych odpadów od klientów indywidualnych i firmowych. Posiadając katalizator ceny na złomie, jakie można uzyskać za tego typu surowce, są uzależnione także od marki samochodu, z którego pochodzi ta część zamienna.

Cena skupu katalizatorów

Cena złomu za dobrej jakości katalizator kształtuje się od 190 do nawet 900 zł. Dużym zainteresowaniem w punktach skupu cieszą się katalizatory z takich samochodów jak BMW, Mazda, Toyota, Subaru, Hyundai, Kia, Renault, Land Rover, Polonez, Grupa VAG, Chrysler, Mercedes, Mitsubishi, Suzuki, Saab, Volvo, Ford czy Nissan. Należy pamiętać, że dokładne oszacowanie, ile jest wart katalizator na złomie, uzależnione jest również od jego jakości. W przypadku posiadania bardzo zanieczyszczonych części zamiennych do pojazdów mechanicznych nie można negocjować warunków finansowych, ponieważ większość skupów nie jest zainteresowana przyjmowaniem tego typu odpadów. Rzetelne ustalenie, jaka cena za katalizator ,obowiązuje w danym skupie i jest możliwa po uprzednim kontakcie z pracownikami tej placówki. Telefonicznie lub za pośrednictwem poczty internetowej można dowiedzieć się, na jaką wartość wyceniony jest konkretny katalizator i czy odpad ten w ogóle jest przedmiotem zainteresowania wybranej firmy recyklingującej. Analiza cen katalizatorów na złomie może dotyczyć także przedsiębiorstw na co dzień trudniących się wymianą części składowych w pojazdach osobowych, ciężarowych i dostawczych. Firmy posiadające duże ilości tego surowca mogą zdecydować się na stałą współpracę z wybranym podmiotem recyklingującym. Warto pamiętać, że cena złomu katalizatora jest uzależnione także od tego, czy odpad ten nadaje się do obróbki, w celu jego wykorzystania jako surowca wtórnego.

Oddawanie katalizatorów na złom jest koniecznością z uwagi na to, że odpady te nie mogą być składowane na nielegalnych wysypiskach śmieci. Korzystne cenowo skupowanie katalizatorów, dotyczy firm z branży mechaniki pojazdowej.

Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat