Abonament BDO Standard - 199 zł (netto) za miesiąc*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO i 10 wpisów do KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*płatność cykliczna przez okres 12 miesięcy.
Abonament BDO - Premium 399 zł (netto) za miesiąc*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO i 25 wpisów do KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*płatność cykliczna przez okres 12 miesięcy.
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.
\

Cena felgi stalowej na złomie

Cena felgi stalowej na złomie

Firmy zajmujące się recyklingiem, często przyjmują różnego rodzaju surowce. Z uwagi na to, warto dowiedzieć się, jaka jest cena felgi stalowej na złomie, aby móc pozbyć się tego typu surowca.

Coraz więcej osób, prowadzących działalność gospodarczą, jak i posiadający gospodarstwa domowe, pragnie pozbyć się zalegających odpadów, dotyczy to także felg stalowych. Tego typu surowce mogą być poddane procesowi recyklingu. Z uwagi na to, że działanie to jest bardziej opłacalne niż wytwarzanie stali, dlatego też klienci indywidualni i firmowi, powinni ustalić, jaka jest cena felgi stalowej na złomie. Wiedza ta jest bardzo przydatna, szczególnie gdy dysponuje się sporą ilością tego rodzaju surowców. Na ogólną cenę felgi stalowej na złomie wpływa jakość i ilość tego rodzaju odpadów. Warto mieć na względzie, że osoby cyklicznie magazynujące felgi stalowe, mogą poprosić o indywidualną wycenę tego rodzaju odpadów, co pozwoli im uzyskać korzystne warunki ich skupu, niezależnie od lokalizacji firm oferujących tego typu usługi. Przedsiębiorstwa recyklingujące, które legalnie działają na terenie Polski, bardzo często publikują na swoich stronach internetowych cennik, jaki obowiązuje za felgi aluminiowe i stalowe. Warto dokładnie zapoznać się z tymi danymi, aby ustalić, czy proponowana przez te przedsiębiorstwa oferta, jest atrakcyjna dla potencjalnego klienta.

Potrzebujesz pomocy z utylizacją swoich odpadów?
Jeśli posiadasz złom, z którym nie wiesz co masz zrobić, a czystość stolicy i jej okolic nie jest Ci obojętna – skontaktuj się z nami.

Felgi stalowe – cena na złomie

Posiadane felgi stalowe cena na złomie może być ustalana indywidualnie bądź też według obowiązującego taryfikatora. Przeciętnie za 4 felgi stalowe na złomie można otrzymać około 20-30 zł. Duże znaczenie ma średnica konkretnej felgi. To ona wpływa na wagę pojedynczego odpadu. Posiadając felgi stalowe o średnicy 17 cali, można liczyć, że otrzyma się za nie  nieco więcej gotówki niż w przypadku tych, posiadających jedynie 14 czy 15 cali. Ogólnie rzecz biorąc, za felgi ze stali cena na złomie uzależniona jest od aktualnego kursu na giełdzie metali. Najlepszą cenę otrzyma się za sprzedaż wysokiej jakości felg stalowych, które nadają się do recyklingu. Chodzi tutaj o stal pozbawioną jakikolwiek zanieczyszczeń. Średnia cena tego surowca wynosi około 2,90 zł za kilogram. Warto pamiętać, że jest to kwota uśredniona, ponieważ może ona różnić się z uwagi na dane województwo. Dużo większe kwoty można uzyskać w metropoliach, mniejsze zaś w miasteczkach i wsiach.

Cena stalowych felg, przekazanych na złom, może różnić się od jakości, ilości i wagi tego odpadu. Warto mieć to na uwadze, przekazując tego typu surowiec do wyspecjalizowanych punktów, trudniących się recyklingiem tych odpadów.

Copyright © 2022 Waste Master