Abonament BDO Standard - 199 zł (netto) za miesiąc*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO i 10 wpisów do KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*płatność cykliczna przez okres 12 miesięcy.
Abonament BDO - Premium 399 zł (netto) za miesiąc*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO i 25 wpisów do KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*płatność cykliczna przez okres 12 miesięcy.
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.
\

Bezpłatny odbiór elektrośmieci – czy jest to możliwe?

Bezpłatny odbiór elektrośmieci – czy jest to możliwe?

Często zdarza nam się zmieniać telefon na nowszy model lub raz na jakiś czas wymienić lodówkę. Ale co wtedy zrobić ze starym sprzętem? Już nawet małe dzieci uczą się, że utylizacja elektroodpadów powinna odbywać się w specjalnych skupach. Czy możliwy jest bezpłatny odbiór elektrośmieci?

Darmowy odbiór elektrośmieci. Nie tylko Warszawa

Jeden z najbardziej licznie produkowanych przez ludzkość odpadów to z pewnością elektrośmieci. Szacunki Organizacji Narodów Zjednoczonych jasno wskazują na to, że każdego roku wytwarzamy średnio nawet 50 mln ton zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego.

Nic więc dziwnego, że stosunkowo często borykamy się z problemem utylizacji sprzętu AGD czy odbioru elektrośmieci od firm. Postęp technologiczny sprawił, że coraz częściej eksploatujemy takie sprzęty jako komputery, lodówki, drukarki, ekrany, telewizory i wiele, wiele więcej. Jak pozbyć się elektrośmieci?

Wiele przedsiębiorstw oferuje darmowy odbiór elektrośmieci. Utylizacja elektroodpadów nie stanowi dla nas żadnego problemu. Wystarczy, że skontaktujesz się z jednym z naszych doradców lub skorzystasz z aplikacji WasteMaster, dostępnej również na przeglądarki, a resztę załatwimy za Ciebie! Nasza oferta skierowana jest do firm z wpisem do rejestru BDO (Baza Danych o Produktach i Opakowaniach oraz o Gospodarce Odpadami).

Jesteś przedsiębiorcą i nie posiadasz wpisu do BDO, a musisz pozbyć się elektroodpadów? Nie masz czasu na jeszcze więcej papierkowej roboty? Nic nie szkodzi, ponieważ nasza firma proponuje również tego typu usługę jaką jest wpis do rejestru BDO i związane z jego prowadzeniem formalności. Wystarczy skontaktować się z naszym konsultantem.

Potrzebujesz pomocy z utylizacją swoich odpadów?
Jeśli posiadasz złom, z którym nie wiesz co masz zrobić, a czystość stolicy i jej okolic nie jest Ci obojętna – skontaktuj się z nami.

Odbiór elektrośmieci z domu

Ale co w takim razie mają zrobić osoby prywatne, które zgromadziły elektroodpady w swoim gospodarstwie domowym? Na szczęście wiele firm oferuje swoje usługi w tym zakresie. Coraz częściej również władze miast wychodzą swoim mieszkańcom naprzeciw i pomagają w pozbyciu się tego typu odpadów.

Warto również wiedzieć, że sklepy elektroniczne oferują swoim klientom odbiór elektroodpadów (często za darmo lub w zamian za zakup nowego sprzętu tego rodzaju). Jeśli jest to mały sprzęt, typu komórka, telefon czy odkurzacz, warto zawieźć go do najbliższego punktu.

Trzeba pamiętać, że elektrośmieci to nie są zwykłe śmieci! Za składowanie ich na zwykłych altanach śmietnikowych czy w lesie (!) grożą surowe kary. Jak pozbyć się zużytego sprzętu elektronicznego? Często na terenie gmin znajdują się specjalnie oznakowane punkty składowania elektroodpadów. To właśnie tam możemy zostawić nasze stare sprzętu bez obawy o to, że będą nas ścigały wydelegowane do tego organy.

Copyright © 2022 Waste Master