Złom stalowy

Pręty stalowe? Stara przyczepa? A może duże konstrukcje stalowe, które potrzebujesz złomować? Sprawdź ofertę na rynku!

Skup złomu stalowego w Głogowie

Jaki odpad można przekazać do firmy świadczącej usługę odbioru złomu stalowego w Głogowie?

Złom stalowy jest to odpad dotyczący przedmiotów, które są wykonane ze stali. Muszą spełniać jeszcze jeden warunek, a więc być przystosowane do ponownego wykorzystania. Złom zostaje przetopiony z wykorzystaniem specjalnych pieców hutniczych.

Kategorie w aplikacji WasteMaster

Aby ułatwić Ci korzystanie z naszej aplikacji, złom stalowy podzieliliśmy na mniejsze kategorie. To pozwoli Ci szybciej znaleźć odbiorcę odpadu, który posiadasz. Może być to m.in. złom stalowy (N10), złom stalowy odpadowy, złom żeliwny odpadowy oraz blachy i pręty, a także wiele innych.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Głogowie
Złom stalowy N7
3500 kg
gruby, konstrukcja, niewsad
Krzeszowice
Złom żeliwny odpadowy
1500 kg
Mrągowo
Złom żeliwny odpadowy
3500 kg
Augustów
Złom stalowy W13
5500 kg
HSF6, HZ-E5H, OW6, wióry wsadowe
Rzeszów
Złom stalowy N5
6500 kg
10 cm, konstrukcja, niewsad
Przasnysz
Złom stalowy poprodukcyjny - niewsad
3500 kg
poprodukcja, do paczkowania, N7N, do paczkowania, ocynk, Złom stalowy poprodukcyjny - niewsad
Trzebinia
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Skup złomu stalowego w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające złom stalowy w Głogowie
Głogów
POLCOPPER Sp. z o.o.
Głogów
ZETA JOANNA GAŁECKA
Głogów
ZUH MAX Jerzy Maziarka
Polkowice
PW R.P.R. RUDOLF PIOTR RÓŻAŃSKI
Polkowice
GESCRAP POLSKA Sp. z o.o.
Polkowice
POLCOPPER Sp. z o.o.
Głogów
Inne, popularne kategorie odpadów

Jak znaleźć odpowiedni skup złomu stalowego w Głogowie?

Sprawdź firmy w naszej bazie oferujące skup złomu stalowego w mieście Głogów. Pozbądź się odpadów, które zalegają w Twoim domu lub firmie i wymagają odpowiedniego składowania. Chcąc chronić środowisko naturalne, postaw na recykling złomu stalowego, zyskaj przy tym wolne miejsce w domu, garażu lub magazynie, a także pieniądze.

Koszty wywozu odpadów w aplikacji WasteMaster.

Aby skorzystać z aplikacji, musisz założyć w nim konto. Osoby fizyczne mają dostęp do aplikacji za darmo, nie ponoszą więc żadnych opłat. Firmy również mogą zdecydować się na darmową wersję lub płatną z dodatkowymi udogodnieniami za 99 zł miesięcznie.

Ceny w skupach.

Konkurencja na rynku gospodarki odpadami jest coraz większa, co wymusza na firmach zmiany ofert na bardziej atrakcyjne dla klienta. Ceny złomu stalowego są bardzo zróżnicowane. Wpływ na to ma zakres prowadzonych usług oraz czy firma świadczy również odbiór złomu stalowego w Głogowie. Duże znaczenie ma kategoria złomu i ilość oddawanego odpadu. Ponadto odbiorcy dostosowują cennik do swoich możliwości.

Firmy zajmujące się gospodarowaniem odpadów.

Złomem stalowym zajmują się firmy z obszaru gospodarki odpadami. Nierzadko oprócz skupu oferują one wywóz przystosowanymi do odpadów wielkogabarytowych pojazdami.

Pomoc aplikacji przy wyborze firmy.

Skorzystaj z możliwości porównania wielu ofert na rynku. Sprawdź w naszej aplikacji, jaki zakres usług mają poszczególne firmy i czy umożliwiają odbiór złomu stalowego w Głogowie. Zwróć uwagę na ceny i jej stosunek do jakości. Możesz również kierować się oceną innych klientów.

Co oznacza podział na złom wsadowy i niewsadowych w skupie złomu stalowego w mieście Głogów?

Podstawowy podział złomu stalowego bazuje na przystosowaniu odpadu do dalszej obróbki. Wyróżniamy dwie grupy, które skup złomu stalowego w Głogowie przyjmie. Są to: - złom wsadowy o parametrach 1500 x 500 x 500 mm, dzięki którym możliwy jest wsad do pieca hutniczego - niewsadowy o większych parametrach, wcześniej konieczna jest jego właściwa obróbka. Sprawdź, jaki odpad jest w ofercie konkretnych firm specjalizujących się w handlu złomem stalowym.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Janina
Nasza firma budowlana od dawna borykała się z problemem odpadów. Gromadziliśmy ich coraz więcej, nie zawsze też odwoziliśmy w dobre miejsca. Odkąd sprawdzam wszystko w WasteMaster te problemy zniknęły.
Irma
W nszym parku maszynowym mamy nowoczesne maszyny. Obrabiamy nimi dowolny złom. Teraz wszyscy klienci z całej Polski mogą się tego dowiedzieć z aplikacji. To nasz atut i w wastemaster mogliśmy się zareklamować.
Halina
Potrzebowałem firmy, która zajmie się zdemontowaniem i rozbiórką konstrukcji metalowych. Chodziło o kilka zleceń. Nie wiedziałem, na kogo się zdecydować, jednak po przejrzeniu aplikacji wszystko było dla mnie prostsze.
Milena
Miałem problem z firmami z branży obrotu odpadami. Co do tego gdzie je znaleźć i jak sprzedać. WasteMaster dla mnie, jako pośrednika w obrocie odpadami okazało się to idealne rozwiązanie.
Kornel
W naszym warsztacie samoch [...]