Odpady tworzyw sztucznych

EPS? PET? PVC? Wsyaw ofertę na dowolny odpad tworzyw sztucznych ?

Recykling tworzyw sztucznych w Piotrkowie Trybunalskim

Oferty od zaufanych skupów.

WasteMaster to aplikacja rzetelna. Wystawione są w niej oferty wyłącznie od zaufanych skupów i firm przyjmujących tworzywa sztuczne oraz realizujące usługę recyklingu tworzyw sztucznych w mieście Piotrków Trybunalski. Niektórzy z nich to Liderzy Rynku. Są to firmy mające na koncie ponad 300 pomyślnych transakcji. Oznacza to, że współpraca z nimi jest bardzo korzystna.

Wymagające utylizacji odpady.

Odpady z tworzyw sztucznych wymagające utylizacji mają w składzie szkodliwy plastik i styropian. Pośród tworzyw sztucznych najgroźniejsze są polichlorek winylu i poliuretan. To one w trakcie spalania wydzielają groźne substancje. Podobne działanie wykazuje styropian.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Piotrkowie Trybunalskim
PC - poliwęglan
4500 kg
butle galonowe, PC - poliwęglan
Gryfice
PS - polistyren
700 kg
szpule, wytłoczki, zlepy
Rokietnica
PET - politereftalan etylenu
6000 kg
PET - politereftalan etylenu, przemiał PET, płatki PET, tacka pet, tacka pet, Buteka PET
Myślibórz
Tworzywa sztuczne - pozostałe
1500 kg
Żagań
PU / PUR - poliuretan
2500 kg
PU / PUR - poliuretan, pianka PUR, pianka tapicerska
Sędziszów Małopolski
PP - polipropylen
4000 kg
folia PP, worki, zderzaki, folia PP, wiadra, PP - polipropylen
Bydgoszcz
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Recykling tworzyw sztucznych w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające odpady tworzyw sztucznych w Piotrkowie Trybunalskim
Piotrków Trybunalski
ELITA Maciej Duńka
Bełchatów
Compra Recykling
Bełchatów
Echo-Plast Ewa Skoczek
Łęki Szlacheckie
Ciebiera Jacek Zakład Tworzyw Sztucznych
Tomaszów Mazowiecki
ENERIS EKOLOGICZNE CENTURM UTYLIZACJI Sp. z o.o.
Tomaszów Mazowiecki
OMEGA Sp. z o.o.
Piotrków Trybunalski
Inne, popularne kategorie odpadów

Czy można znaleźć miejsca oferujące recykling tworzyw sztucznych w mieście Piotrków Trybunalski?

Odpady można poddać recyklingowi, jeśli tylko nie mają w składzie szkodliwych substancji. Wtedy można je przekazać do specjalistycznej firmy. Jeśli natomiast w tworzywach sztucznych były substancje niepożądane, jakie podczas recyklingu mogłyby wywołać zagrożenie dla środowiska albo człowieka, należy je zutylizować.

Kto prowadzi skup tworzyw sztucznych w Piotrkowie Trybunalskim?

Skupem tworzyw sztucznych w Piotrkowie Trybunalskim zajmują się profesjonalne firmy recyklingowe. Usługi skierowane są do klientów indywidualnych oraz do firm. Wiele z tych firm oferuje dodatkowo odbiór. Na miejscu odbywa się segregacja na poszczególne gatunki odpadów. Dokładne informacje z tego zakresu podaje aplikacja WasteMaster.

Które odpady firmy prowadzące skup tworzyw sztucznych w mieście Piotrków Trybunalski może odebrać?

Odpady tworzyw dotyczą często wyrobów takich jak: pojemniki, beczki, kanistry, wiadra, skrzynki albo zlepy jednorodne. Przyjmowane są tworzywa o symbolice: PET (politereftalan etylenu), HDPE (polietylen dużej gęstości), PVC (polichlorek winylu), LDPE (polietylen małej gęstości), PP (polipropylen), PS (polistyren) oraz takie, jakie znajdują się poza klasyfikacją. Następnie firm przeprowadzają recykling tworzyw sztucznych w Piotrkowie Trybunalskim lub jego utylizację.

Charakterystyka oraz podział odpadu w aplikacji WasteMaster.

Użytkownicy aplikacji WasteMaster mogą zauważyć, że odpady podzielone są na trzy grupy: EPS (odpady styropianowe), PET (odpady plastikowe) i PVC (odpady z polichlorku winylu). Osobno sklasyfikowano odpady opakowaniowe. Każdy może też osobiście podać, jakie ma odpady, jeśli nie są dopasowane zakresem do aplikacji, dzięki czemu skontaktuje się odpowiedni skup tworzyw sztucznych w Piotrkowie Trybunalskim.

Koszt wystawiania ofert w aplikacji WasteMaster.

W WasteMaster klienci indywidualni wystawiają oferty bezpłatnie. Firmy chcące pozbyć się odpadów, również mogą to zrobić darmowo. Aczkolwiek, przedsiębiorcy mogą też skorzystać z opcji dodatkowej, czyli zdecydować się na opcję płatną, 99 złotych miesięcznie. Wtedy mogą bardziej promować swoją ofertę na tle konkurencji.

Wybór oferty.

Sprawdzając w aplikacji WasteMaster oferty za odpady tworzyw sztucznych, warto sugerować się przede wszystkim tym, czy recykling tworzyw sztucznych w Piotrkowie Trybunalskim dotyczy takich tworzyw, jakie posiadamy. Następnie, warto sugerować się ceną za 1 kilogram odpadów. Nie bez znaczenia jest również to, czy w konkretnej firmie można będzie liczyć na transport, jeśli klient odpadów ma sporo.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Teodora
Aplikację polecam absolutnie wszystkim, którzy działają w branży utylizacji odpadów. To doskonała opcja dla nowoczesnych recyklerów, którzy chcą się utrzymać wśród konkurencji!
Janusz
Jako pracownica urzędu jestem odpowiedzialna również za bieżące pozbywanie się makulatury i innych odpadów. Dlatego postanowiłam korzystać z WasteMaster i moja praca jest o wiele prostsza.
Justyn
Kanistry, beczki, detergenty. Różne rodzaje odpadów z którymi nie wiedzieliśmy co zrobić. Wpisałem wszystko w aplikacji, zrobiłem zdjęcia, a zakłady utylizacji zgłaszają się do mnie same. To znacząco ułatwiło moją codzienną pracę.
Grzegorz
Nigdy nie myślałem, że w domu rodziców znajdę tyle zepsutego rtv i agd. Dlatego postanowiłem nie czekać i od razu z pomocą WasteMaster wszystko usunąć. Teraz wiem, że to była dobra decyzja, bo jeszcze na tym zarobiłem.
Sylwia
Jesteśmy dużym zakładem pr [...]