Odpady tworzyw sztucznych

EPS? PET? PVC? Wsyaw ofertę na dowolny odpad tworzyw sztucznych ?

Recykling tworzyw sztucznych w Łukowie

W których firmach jest skup tworzyw sztucznych w Łukowie?

Skupem tworzyw sztucznych w Łukowie przeważnie zajmują się profesjonalne skupy. W miejscach takich na początku klasyfikuje się odpady tworzyw sztucznych, a później klienci indywidualni lub przedsiębiorcy dowiadują się, jaką sumę otrzymają za odpady. Na życzenie realizowany jest odbiór od klienta. Informacje o skupach znaleźć można w aplikacji WasteMaster.

Cechy odpadów.

Są odpadami syntetycznej materii organicznej. Mogą być pozyskiwane na przykład z gazu ziemnego, ropy naftowej lub celulozy w wyniku polimeryzacji. Tworzywa sztuczne zaliczają się do elastycznych i odpornych na rdzewienie. Są powszechnie poddawane recyklingowi. Wyróżnia je sztywność i wytrzymałość, aczkolwiek pod wpływem warunków atmosferycznych się zużywają.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Łukowie
PCV, PWC, PVC - polichlorek winylu
5500 kg
odpad kablowy, zlepy, tacki, odpad kablowy, PVC miekkie
Nowy Sącz
PS - polistyren
5500 kg
szpule, wytłoczki, zlepy, PS - polistyren
Hajnówka
PP - polipropylen
9500 kg
PP - polipropylen, rury, gilzy, wiadra, rury, folia PP
Sucha Beskidzka
ABS - akrylonitryl-butadien-styren
1500 kg
ABS PC, ABS PC, ABS szary, ABS przemiał, ABS przemiał
Sopot
PA - poliamid
3000 kg
PA 6, PA 66, poduszki powietrzne, poliamidy, ścinki rajstopowe
Grójec
PS - polistyren
3000 kg
szpule, wytłoczki, zlepy
Ostrów Mazowiecka
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Recykling tworzyw sztucznych w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające odpady tworzyw sztucznych w Łukowie
Adamki
ZAKŁAD ZAGOSPODAROWANIA ODPADÓW KOMUNALNYCH W ADAMKACH K. RADZYNIA PODLASKIEGO Sp. z o.o.
Mińsk Mazowieckie
Arplast
Sufczyn
PPHU MARKAB Marek Ziółkowski
Siemiatycze
ENERIS EKOLOGICZNE CENTURM UTYLIZACJI Sp. z o.o.
Niemce
STENA RECYCLING Sp. z o.o.
Celestynów
PPHU ANNA Bogucki Wojciech
Łuków
Inne, popularne kategorie odpadów

Jakie odpady przyjmują firmy prowadzące skup tworzyw sztucznych w mieście Łuków?

Firmy przyjmują takie odpady jak: pojemniki, beczki, kanistry, wiadra, skrzynki lub dowolne zlepy jednorodne. Skupowane są tworzywa o symbolice: PET (politereftalanu etylenu), HDPE (polietylenu dużej gęstości), PVC (polichlorku winylu), LDPE (polietylenu małej gęstości), PP (polipropylenu), PS (polistyrenu) i pozostałe, na przykład wielowarstwowe. Następnie firm przeprowadzają recykling tworzyw sztucznych w Łukowie lub jego utylizację.

Oferty na odbiór.

Przeglądając w aplikacji WasteMaster oferty za odpady tworzyw sztucznych, warto sprawdzić, czy recykling tworzyw sztucznych w Łukowie obejmuje tworzywa, jakie posiadamy. Warto też sugerować się ceną za 1 kilogram odpadów. Aplikacja wskazuje również, które spośród firm uwzględniają transport odpadów od klienta.

Koszty wynikające z użytkowania aplikacji WasteMaster.

Wystawienie oferty w WasteMaster w przypadku klientów indywidualnych jest bezpłatne. Przedsiębiorcy mogą zdecydować się na opcję darmową albo płatną 99 złotych miesięcznie. Niezależnie od tego, kto i jakie rozwiązanie wybierze, cennik za odpady sprawdzi dokładnie.

Jakie skupy oferują recykling tworzyw sztucznych w mieście Łuków?

Odpady mogą być poddane recyklingowi w firmach specjalistycznych. Niektóre z nich muszą jednak być zniszczone, kiedy okaże się, że w ich składzie znajdują się elementy szkodliwe dla zdrowia i środowiska. Informacje na ten temat umieszczone są w aplikacji WasteMaster.

Podział w aplikacji WasteMaster.

W aplikacji WasteMaster odpady podzielone są na trzy główne grupy: EPS (odpady styropianowe), PET (odpady plastikowe) i PVC (odpady z polichlorku winylu). Wyróżnia się również odpady opakowaniowe. Ponadto, użytkownicy mogą samodzielnie wpisać, jaki odpad posiadają, dzięki czemu znajdą każdy skup tworzyw sztucznych w Łukowie.

Oferty od zaufanych przedsiębiorców.

WasteMaster wystawia oferty od zaufanych przedsiębiorstw, przyjmujących odpady tworzyw sztucznych. Szczególną uwagę warto skierować na Liderów Rynku, którzy realizują też usługę recyklingu tworzyw sztucznych w mieście Łuków. Są to firmy mające na koncie ponad 300 udanych transakcji. Z nimi pewność udanej współpracy jest zagwarantowana.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Teresa
Nasza firma recyklingowa nie działa długo, dlatego cieszę się, że mogliśmy się wypromować w aplikacji. Jesteśmy przekonani, że znajdujemy się w prestiżowym gronie i klienci zwrócą na nas uwagę.
Hubert
Cieszę się, że mam aż trzy możliwości odrzucania ofert zakupu. Dzięki temu mogę sprzedawać odpady po cenie najkorzystniejszej dla mnie.
Ziemowit
Zbieramy odpady biodegradowalne osobno i nigdy nie miałem pojęcia, gdzie najlepiej będzie je oddać. Teraz się to zmieniło, bo uzupełniam w aplikacji co mam i od razu widzę, kto to zabierze.
Lidia
Zbieramy odpady biodegradowalne osobno i nigdy nie miałem pojęcia, gdzie najlepiej będzie je oddać. Teraz się to zmieniło, bo uzupełniam w aplikacji co mam i od razu widzę, kto to zabierze.
Bernardyn
Chciałem kupić ilości hurt [...]