Odpady tworzyw sztucznych

EPS? PET? PVC? Wsyaw ofertę na dowolny odpad tworzyw sztucznych ?

Recykling tworzyw sztucznych w Kętach

Podział w aplikacji WasteMaster.

W aplikacji WasteMaster odpady podzielone są na trzy główne grupy: EPS (odpady styropianowe), PET (odpady plastikowe) i PVC (odpady z polichlorku winylu). Wyróżnia się również odpady opakowaniowe. Ponadto, użytkownicy mogą samodzielnie wpisać, jaki odpad posiadają, dzięki czemu znajdą każdy skup tworzyw sztucznych w Kętach.

Odpady przeznaczone do utylizacji.

Odpady z tworzyw sztucznych przeznaczone do utylizacji to te, które mają w składzie szkodliwy dla zdrowia i otoczenia plastik i styropian. Plastik ten obejmuje wyroby zrobione z polichlorku winylu i poliuretanu. One, podobnie jak styropian nie nadają się do przetwarzania, są niebezpieczne dla środowiska naturalnego i dla zdrowia.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Kętach
PC - poliwęglan
7500 kg
butle galonowe, PC - poliwęglan
Koziegłowy
PA - poliamid
2500 kg
PA 6, PA 66, poduszki powietrzne, poliamidy, ścinki rajstopowe
Pleszew
PCV, PWC, PVC - polichlorek winylu
6500 kg
PVC miekkie, PVC miekkie, profil okienny, tacki, odpad kablowy, PCV, PWC, PVC - polichlorek winylu
Biskupiec
PU / PUR - poliuretan
2500 kg
PU / PUR - poliuretan, pianka PUR, pianka tapicerska
Kostrzyn
PS - polistyren
4000 kg
szpule, wytłoczki, zlepy, PS - polistyren
Gorzów Wielkopolski
Tworzywa sztuczne - pozostałe
900 kg
Tworzywa sztuczne - pozostałe
Łask
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Recykling tworzyw sztucznych w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające odpady tworzyw sztucznych w Kętach
Kęty
MACIEJ PĘKALA PLAST MM
Nowa Wieś
MACIEJ PĘKALA PLAST MM
Nowa Wieś
PLAST MM Adrian Pękala
Kobiernice
WŁADYKA KRZYSZTOF FH-U. PW TT
Bielsko-Biała
PHU BIEL-MET Wojciech Owczarz
Bielsko Biała
SUEZ BIELSKO-BIAŁA S.A.
Kęty
Inne, popularne kategorie odpadów

Oferty od zaufanych przedsiębiorców.

WasteMaster wystawia oferty od zaufanych przedsiębiorstw, przyjmujących odpady tworzyw sztucznych. Szczególną uwagę warto skierować na Liderów Rynku, którzy realizują też usługę recyklingu tworzyw sztucznych w mieście Kęty. Są to firmy mające na koncie ponad 300 udanych transakcji. Z nimi pewność udanej współpracy jest zagwarantowana.

Cechy odpadów.

Są odpadami syntetycznej materii organicznej. Mogą być pozyskiwane na przykład z gazu ziemnego, ropy naftowej lub celulozy w wyniku polimeryzacji. Tworzywa sztuczne zaliczają się do elastycznych i odpornych na rdzewienie. Są powszechnie poddawane recyklingowi. Wyróżnia je sztywność i wytrzymałość, aczkolwiek pod wpływem warunków atmosferycznych się zużywają.

Czy każda firma oferuje recykling tworzyw sztucznych w mieście Kęty?

Odpady można przeznaczyć do recyklingu specjalistycznym firmom, o ile nie mają w składzie szkodliwych dla środowiska naturalnego i człowieka substancji. Jeśli zaś ich skład jest niebezpieczny, należy je utylizować. O tym, gdzie wywozić odpady z tworzyw sztucznych można znaleźć informacje w aplikacji WasteMaster.

Koszt urzytkowania aplikacji WasteMaster.

Wystawienie oferty w WasteMaster jest bezpłatne dla klientów indywidualnych. Firmy, które chcą poznać cennik za odpady, również mogą skorzystać z opcji nieodpłatnej. W dodatku mogą wybrać opcję płatną, 99 złotych miesięcznie. Wówczas mają dostęp do wielu rozwiązań, pozwalających wypromować ich ofertę.

W jaki sposób znaleźć skup tworzyw sztucznych w Kętach?

Firmy zajmujące się skupem tworzyw sztucznych w Kętach można znaleźć w aplikacji WasteMaster. Oferują one usługi dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców. Skupy odbierają odpady od klienta, a następnie, w siedzibie firmy segregują je pod kątem konkretnych grup.

Które odpady przyjmie skup tworzyw sztucznych w mieście Kęty?

Odpady przyjmowane to: pojemniki, beczki, kanistry, wiadra, skrzynki lub dowolne zlepy jednorodne. Skupowane są tworzywa z symboliką: PET (politereftalanu etylenu), HDPE (polietylenu dużej gęstości), PVC (polichlorku winylu), LDPE (polietylenu małej gęstości), PP (polipropylenu), PS (polistyrenu) i pozostałe, na przykład wielowarstwowe. Następnie firm przeprowadzają recykling tworzyw sztucznych w Kętach lub jego utylizację.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Melania
Bardzo fajnie, że aplikacja ma tak wiele udogodnień. Na pewno powalczę o to, by zostać liderem rynku. W naszej branży to duże wyróżnienie.
Juliusz
To niesamowite, ale korzystając z WasteMaster czuję się, jakby aplikacja dokładnie wiedziała, czego potrzebuję.
Józefina
WasteMaster to apka genialna – przydatne narzędzie dla przedsiębiorców z branży zarządzania odpadami. Wiem, bo korzystam z niej od początku.
Radosława
Nawet nie spodziewałam się, że remont kawalerki wygeneruje tyle śmieci… Znajomy powiedział mi, że wpiszę co mam w WasteMaster, podam okolicę, a zainteresowani zgłoszą się po odpady. Pomyślałam: noo na pewno.. natomiast teraz wiem, że miał 100% racji.
Radosława
Odpadki z rur i profili po [...]