Odpady makulatura

Stare kartony? Ksiązki, gazety? Opakowania papierowe? A może odpady papierowe pochodzące z produkcji?

Skup makulatury w Kobyłce

Jak znaleźć firmy oferujące skup makulatury w mieście Kobyłka?

Skup makulatury w Kobyłce proponują przedsiębiorstwa wskazujące, do jak ważnych surowców wtórnych zalicza się makulatura. Przedsiębiorstwa takie przyjmują wszystkie ilości makulatury, pod każdą postacią. Zasady skupu wyznaczane są indywidualnie. Lista firm zaprezentowana jest w aplikacji WasteMaster.

Jak sklasyfikować papier nadający się do recyklingu odpadów makulatury w Kobyłce?

W skupach odpady są przyjmowane i następnie dzielone na cztery grupy. Są to: odmiany słabe z różnych typów papierów i tektury; makulatura średnia - gazety, książki i ilustrowane magazyny; odmiany lepsze pod postacią ścinek i odpadów z papierów białych oraz makulatura mocna, jak na przykład zużyte worki i tektura.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Kobyłce
Stare dokumenty
800 kg
Stare dokumenty
Grodzisk Wielkopolski
Karton luz
4500 kg
Gołdap
Papier biurowy / dokumenty z szywkami
8000 kg
Słupsk
Lita, gilzy, tytle, kątowniki
8000 kg
Lita, gilzy, tytle, kątowniki
Władysławowo
Papier biurowy / dokumenty z szywkami
8500 kg
Papier biurowy / dokumenty z szywkami
Głowno
Makulatura - pozostałe
7500 kg
Makulatura - pozostałe
Kalisz
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Skup makulatury w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające odpady makulatura w Kobyłce
Wołomin
LT Concept
Warszawa
STENA RECYCLING Sp. z o.o.
Warszawa
Eko City
Warszawa
ODYLION Sp. z o.o. Sp.K.
Kamienica Królewska
WasteMaster sp. z o.o.
Warszawa
DUTCH & MCH RECYCLING S.C. Dawid Dacz, Maria Dacz, Maciej Chmielewski
Kobyłka
Inne, popularne kategorie odpadów

Firmy skupujące odpad.

Za recykling odpadów makulatury w mieście Kobyłka odpowiedzialne są skupy złomu, jak i przedsiębiorstwa skupiające się wyłącznie na takiej działalności. Recykling starych wyrobów papierniczych poprzedza skup dowolnych ilości makulatury, niezależnie od tego, jaka jest ich forma.

Określone rodzaje odpadu.

Podział odpadów prezentuje się następująco: jest to karton i tektura falista; tektura lita i pozostałe rodzaje makulatur opakowaniowych; makulatura jakościowa taka jak papier kredowy, papier offsetowy, czy papier gazetowy o różnej gramaturze; gazety i czasopisma; makulatura drzewna i bezdrzewna; ścinki drukarskie i poprodukcyjne; makulatura z sortowni odpadów i z selektywnej zbiórki oraz inne rodzaje makulatury.

Koszt umieszczenia oferty w aplikacji WasteMaster.

Klienci prywatni, którzy dodają ofertę recyklingu odpadów makulatury w Kobyłce do aplikacji WasteMaster zawsze robią to za darmo. Przedsiębiorcy natomiast mogą to również zrobić darmowo albo wybrać wersję płatną 99 złotych miesięcznie. Wtedy można bardziej wyróżnić swoje ogłoszenia.

Gdzie odbywa się skup makulatury w Kobyłce?

Skup odpadów proponują firmy mające ukierunkowaną działalność na ten sektor. Często zajmują się one nie tylko skupem, ale też sprzedażą przetworzonego surowca. W firmach przyjmowana jest każda ilość makulatury, jaka wcześniej odebrana jest od klientów. Klienci mogą odpady też dostarczać samodzielnie.

Zużyte wyroby papiernicze niezaliczone do odpadu.

Zużyte wyroby papiernicze, jakie nie są przyjmowane przez firmy oferujące skup makulatury w Kobyłce to: materiały zanieczyszczone substancjami niebezpiecznymi; makulatury nasączone olejami; makulatury barwione w masie; makulatury woskowane oraz naklejki i podkłady po naklejkach. Przeczytaj o tym w WasteMaster i upewnij się, do jakiej kategorii zaliczają się odpady, jakimi dysponujesz.

Dobra cena za odpad.

Chcesz wybrać firmę skupującą i mieć pewność, że zostanie Ci zaoferowana dobra cena? Zdecyduj się na porównanie kilku ofert w WasteMaster. Sprawdzisz nie tylko cenę, ale też zakres usług: rodzaj skupowanych odpadów i to, czy oferowany jest transport.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Kamila
Dzięki WM współpracuję z firmą, która ma specjalne narzędzia do określenia składu chemicznego metali. Jest to dla mnie bardzo opłacalne.
Jakub
Wśród przedsiębiorców poszerzamy wiedzę na temat tego, w jaki sposób powinni oni gospodarować odpady różnego rodzaju. Chcieliśmy znaleźć kolejnych klientów, którym możemy przekazać informacje i udało się to w wastemaster.
Julianna
Kontakty do firm wywożących odpady zebrane w jednym miejscu są rozwiązaniem niespotykanym do tej pory. Cieszę się, że powstała tak funkcjonalna aplikacja.
Józefa
Mnóstwo zużytych olejów. Nawet nie wiem, kiedy to zgromadziliśmy. Cieszę się, że mogłem się wszystkiego pozbyć. Wiem, że bez aplikacji byłoby mi trudniej.
Miłosz
Produkujemy stal i sprzeda [...]