Odpady gumowe

Stare opony, ścinki gumowe a może inne odpady wulkanizacyjne?

Utylizacja odpadów gumowych w Policach

Firmy realizujące usługę utylizacji.

Utylizacja odpadów gumowych w Policach jest zadaniem realizowanym przez wyspecjalizowane firmy. Korzystając z WasteMaster, można sprawdzić, kto zajmuje się odbiorem odpadów z tej kategorii i ich recyklingiem. Przetwarzanie pozwala uzyskać granulat gumowy, przeznaczony do dalszego wykorzystania w wielu dziedzinach przemysłu.

Charakterystyka odpadu powstałego z procesu wulkanizacyjnego.

Odpadami gumowymi nazywamy niebezpieczne dla środowiska wyroby, jakie powstały z gumy. Jako produkt wulkanizacyjny, otrzymywany z kauczuku naturalnego, syntetycznego lub z jego innych domieszek, guma nie powinna być składowana. Nie można ryzykować powstania pożarów. Po poddaniu jej recyklingowi, materiał można wykorzystać w wielu dziedzinach przemysłu.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Policach
Zużyte opony
3500 kg
opony, Zużyte opony
Kostrzyn
Zużyte opony
8500 kg
Zużyte opony, opony
Wieliczka
Odpady gumowe poprodukcyjne
6000 kg
Słupsk
Odpady wielomateriałowe zawierające gumę
4500 kg
Odpady wielomateriałowe zawierające gumę
Grójec
Zużyte opony
3000 kg
opony, Zużyte opony
Wałcz
Zużyte opony
9500 kg
opony
Wadowice
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Utylizacja odpadów gumowych w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające odpady gumowe w Policach
Szczecin
PHU EKO-MARMAX MARCIN MARKIEWICZ
Strzelce Krajeńskie
J&B AUTO SERWIS RECYKLING JACEK I BOŻENA CHMIELINA Sp.J.
Gorzów Wielkopolski
ENERIS EKOLOGICZNE CENTURM UTYLIZACJI Sp. z o.o.
Legnica
WasteMaster Call Center sp. z o.o.
Skwierzyna
Szymon Giejbo-G-EKO Gospodarka Odpadami
Piła
ENERIS EKOLOGICZNE CENTURM UTYLIZACJI Sp. z o.o.
Police
Inne, popularne kategorie odpadów

Gdzie mogę sprawdzić ceny za utylizację odpadów gumowych w mieście Police?

Chcesz poznać ceny odpadów? Udostępniamy takie informacje w aplikacji WasteMaster. Ceny różnią się pomiędzy sobą i głównie zależą od kategorii przeznaczonych na skup odpadów oraz ich ilość. Liczą się również: odbiór od klienta, zakres współpracy i to, czy będzie ona długofalowa. Każda firma ma własne ceny za utylizację odpadów gumowych w Policach.

Odpad- rodzaje.

Rodzaje odpadów gumowych, jakie możesz znaleźć w WasteMaster to: zużyte opony (osobowe, ciężarowe, rolnicze i przemysłowe); odpady gumowe poprodukcyjne; odpady poamortyzacyjne oraz odpady wielomateriałowe zawierające w składzie gumę.

Pozbycie się odpadu.

Odpady gumowe mogą być niebezpieczne dla środowiska, wobec czego należy je przekazać do recyklingu odpadów gumowych w Policach. Firmy tym się zajmujące oferują odbiór odpadów i ich przetwarzanie. Nowoczesne sposoby utylizacji pozwalają doskonale wykorzystać pozyskane granulaty gumowe. Listę firm z tej kategorii podajemy w WasteMaster.

Gdzie znajdę firmy oferujące utylizację odpadów gumowych w Policach?

Firmy zajmujące się utylizacją odpadów to takie, które mają do tego stosowne uprawnienia. Odbierają one odpady z domu lub z zakładu pracy, selekcjonują je i przetwarzają. Recykling odbywa się z zastosowaniem maszyn sprawnych, bezpiecznych dla otoczenia i gwarantujących otrzymanie wysokiej jakości surowca.

Jak dokonać najlepszego wyboru firmy ofertę na recykling odpadów gumowych w mieście Police?

Skupem odpadów zajmuje się wiele firm. Przy pomocy aplikacji WasteMaster możesz wybrać najlepsze przedsiębiorstwa oferujące recykling odpadów gumowych w mieście Police. Wystarczy, że zasugerujesz się takimi czynnikami jak: rodzaj skupowanych odpadów, cenę za odpady, opcja odbioru odpadów od klienta oraz to, czy firma korzysta z bezpiecznego sprzętu, umożliwiającego efektywną utylizację.

Cennik za usługę dodawania oferty w aplikacji.

Tak, oferty zużytych opon do aplikacji WasteMaster możesz dodawać darmowo. Nie wiąże się to z żadnymi kosztami. Klienci prywatni nic nie płacą, natomiast przedsiębiorcy mają wybór. Mogą wybrać opcję w kwocie 99 złotych miesięcznie, aby wypromować swoje ogłoszenie.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Dorota
Co jakiś czas mam trochę odpadów do zutylizowania. Jako osoba fizyczna wybieram tylko kategorię, podkategorię i miejscowość. Firmy zainteresowane tym co mam same się do mnie zgłaszają. To bardzo wygodne.
Marianna
Zainwestowaliśmy w nowe kontenery i samochody ciężarowe do załadowania złomu. Wiedzieliśmy, że to pomoże nam ugruntować pozycję w branży. WasteMaster też się do tego przyłożył, ponieważ szybko znaleźliśmy kontrahentów.
Julia
Cieszę się, że WasteMaster jest dostępny w wersji przeglądarkowej. Nie muszę nic pobierać na telefon, a porządek w oprogramowaniu jest dla mnie ważny.
Emil
Skupujemy i przerabiamy każde ilości puszek aluminiowych. Klienci, którzy znaleźli w nas aplikacji mogli od razu zobaczyć, że mamy atrakcyjne ceny i zajmujemy się transportem. Dlatego zgłasza się do nas coraz więcej klientów.
Franciszka
Skupujemy akumulatory z ró [...]