Odpady gumowe

Stare opony, ścinki gumowe a może inne odpady wulkanizacyjne?

Utylizacja odpadów gumowych w Lubaniu

Lokalizacja skupów odpadów.

Utylizacja odpadów gumowych w Lubaniu jest usługą realizowaną kompleksowo przez profesjonalne firmy, które możesz sprawdzić w aplikacji WasteMaster. Przedsiębiorstwa takie przetwarzają odpady, realizują recykling, a uzyskany granulat gumowy przekazują firmom, które zrobią z niego odpowiedni użytek.

Odpady niebezpieczne dla środowiska.

Do odpadów gumowych zaliczają się wyroby gumowe, często niebezpieczne dla środowiska. Są to produkty wulkanizacyjne, powodujące ryzyko powstania pożaru w przypadku długiego składowania. To efekt tego, że guma otrzymywana jest z kauczuku naturalnego, syntetycznego lub z dowolnych jego domieszek. Dopiero po recyklingu guma ma właściwości pozwalające na jej dowolne wykorzystanie w przemyśle.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Lubaniu
Odpady gumowe poprodukcyjne
5000 kg
Jastrzębie-Zdrój
Odpady gumowe poamortyzacyjne
6000 kg
Wrocław
Odpady wielomateriałowe zawierające gumę
4000 kg
Odpady wielomateriałowe zawierające gumę
Imielin
Odpady wielomateriałowe zawierające gumę
7000 kg
Odpady wielomateriałowe zawierające gumę
Kraków
Odpady wielomateriałowe zawierające gumę
9500 kg
Odpady wielomateriałowe zawierające gumę
Inowrocław
Odpady gumowe poamortyzacyjne
2000 kg
Zabrze
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Utylizacja odpadów gumowych w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające odpady gumowe w Lubaniu
Wilków
PSF ENERGIA Sp. z o.o.
Tomaszewo
EF-RECYKLING Sp. z o.o.
Jaroszów
ENERIS EKOLOGICZNE CENTURM UTYLIZACJI Sp. z o.o.
Zielona Góra
EKORESET GOSPODAROWANIE ODPADAMI RAFAŁ CHOJNACKI
Wrocław
ENERIS EKOLOGICZNE CENTURM UTYLIZACJI Sp. z o.o.
Wrocław
KONSTANTY SPUREK EKO-MIX
Lubań
Inne, popularne kategorie odpadów

Co wpływa na ceny za utylizację odpadów gumowych w mieście Lubań i gdzie znajduje się o tym wzmianka?

Ceny odpadów zależą od kilku czynników. Każda z firm tym się zajmujących ma własny cennik za utylizację odpadów gumowych w Lubaniu. Cennik obejmuje finalnie między innymi: ilość odpadów z gumy, rodzaj odpadów, czas realizacji oraz odbiór odpadów gumowych z posesji klienta lub z jego zakładu pracy. Pod uwagę bierze się również inne kwestie, bezpośrednio powiązane z zakresem współpracy. Są one podane w WasteMaster.

Odpad- rodzaje.

Rodzaje odpadów gumowych, jakie możesz znaleźć w WasteMaster to: zużyte opony (osobowe, ciężarowe, rolnicze i przemysłowe); odpady gumowe poprodukcyjne; odpady poamortyzacyjne oraz odpady wielomateriałowe zawierające w składzie gumę.

Skup odpadu.

Odpady gumowe możesz oddać do recyklingu odpadów gumowych w Lubaniu. Za pośrednictwem aplikacji udostępniamy firmy, do jakich możesz się zgłosić. Najpierw odpady zostaną odebrane, a następnie zostaną poddane recyklingowi. Z uwagi na to, że są to odpady niebezpieczne, zastosowane zostaną nowoczesne metody.

Kto oferuje utylizację odpadów gumowych w Lubaniu?

Odbiór odpadów realizują firmy oferujące usługi klientom indywidualnym i przedsiębiorcom. Odbiór odpadów, ich sortowanie i przetwarzanie odbywa się w zgodzie z przyjętymi normami. Do recyklingu wykorzystywany jest sprzęt bezpieczny dla środowiska i zapewniający dużą wartość odzyskanego surowca.

Jak za pośrednictwem aplikacji WasteMaster wybrać firmę oferującą recykling odpadów gumowych w mieście Lubań?

Porównując w aplikacji WasteMaster firmy oferujące recykling odpadów gumowych w mieście Lubań, można sprawdzić: rodzaj odbieranych odpadów, cenę za odpady, opcję odbioru odpadów od klienta oraz to, czy firma korzysta z bezpiecznego dla środowiska sprzętu.

Kosz oferty.

Jeśli do aplikacji WasteMaster dodajesz ofertę zużytych opon jako klient indywidualny, możesz to zrobić bezpłatnie. Jeśli zaś robisz to jako klient biznesowy, masz dwie opcje. Możesz wybrać pakiet darmowy albo pakiet w cenie 99 złotych miesięcznie. Wtedy możesz bardziej wypromować swoją ofertę.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Toma
Bardzo fajnie, że aplikacja ma tak wiele udogodnień. Na pewno powalczę o to, by zostać liderem rynku. W naszej branży to duże wyróżnienie.
Jeremi
Od niedawna zajęliśmy się sprzedażą elektrośmieci. Odkąd robimy to z WasteMaster wszystko jest bardzo proste. Wystarczy, że wybierzemy odpowiednią kategorię, opiszemy odpad i zrobimy zdjęcie. W parę minut nawiązujemy kontakt z kontrahentami.
Edwin
Jako niezbyt duży skup złomu poszerzamy ofertę i zdajemy sobie sprawę, że na początku trudno jest dotrzeć do klientów. Zgłosiliśmy się do WasteMaster i czujemy się spokojniejsi o kontrahentów. Zgłaszają się też do nas osoby prywatne.
Melania
Jesteśmy dużym zakładem i wobec WasteMaster mieliśmy spore oczekiwania. Teraz mogę powiedzieć tylko tyle, że nie żałuję, że wybraliśmy takie narzędzie do kontaktów z klientami oraz zaprezentowania własnej oferty.
Michał
Szef oczekiwał ode mnie op [...]