Odpady gumowe

Stare opony, ścinki gumowe a może inne odpady wulkanizacyjne?

Utylizacja odpadów gumowych w Będzinie

Skupy przeprowadzające utylizację.

Utylizacja odpadów gumowych w Będzinie minimalizuje ryzyko dalszych zanieczyszczeń. W WasteMaster można sprawdzić, gdzie działają firmy odbierające odpady z tej kategorii. Firmy te zajmują się przetwarzaniem odpadów, a później odpowiadają za ich recykling. Uzyskany w jego roku granulat gumowy przekazują do dalszego zastosowania w przemyśle.

Odpady szkodliwe dla otoczenia.

Znakiem rozpoznawczym odpadów gumowych jest to, że są to produkty powstałe z gumy wulkanizacyjnej. Niosą ze sobą ryzyko wzniecenia pożaru, dlatego uważa się je za szkodliwe dla otoczenia. Guma wykonana jest z kauczuku naturalnego, syntetycznego lub z różnych jego mieszanek. Dlatego po utylizacji można ją ponownie zastosować w przemyśle.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Będzinie
Odpady wielomateriałowe zawierające gumę
3000 kg
Odpady wielomateriałowe zawierające gumę
Leżajsk
Odpady gumowe poprodukcyjne
2500 kg
Odpady gumowe poprodukcyjne
Mrągowo
Odpady gumowe poprodukcyjne
9500 kg
Zambrów
Odpady gumowe poprodukcyjne
7000 kg
Odpady gumowe poprodukcyjne
Ełk
Odpady wielomateriałowe zawierające gumę
2000 kg
Błonie
Odpady gumowe poprodukcyjne
7500 kg
Trzebnica
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Utylizacja odpadów gumowych w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające odpady gumowe w Będzinie
Siemianowice Śląskie
BM RECYKLING Sp. z o.o.
Chorzów
Suez Starol
Jaworzno
ENERIS EKOLOGICZNE CENTURM UTYLIZACJI Sp. z o.o.
Bytom
PPHU Martex Losa Michał
Trzebinia
EUROBAC Sp. z o.o.
Oświęcim
Zakład Usługowy ECO-ROCK Andrzej Wójtowicz, Janusz Wójtowicz Sp.J.
Będzin
Inne, popularne kategorie odpadów

Czy cennik za utylizację odpadów gumowych w mieście Będzin jest stały?

Jeśli jesteś użytkownikiem aplikacji WasteMaster, to możesz sprawdzać, jak kształtują się ceny za utylizację odpadów gumowych w Będzinie i rozeznać się, od czego one zależą. Zmienność cen dyktowana jest rodzajem odpadów oraz ich ilością. Bierze się również pod uwagę: odbiór od klienta, zakres współpracy i czas jej trwania.

Odpad- kategorie.

Do odpadów gumowych zaliczają się: zużyte opony (osobowe, ciężarowe, rolnicze i przemysłowe); odpady gumowe poprodukcyjne; odpady poamortyzacyjne oraz odpady wielomateriałowe z domieszką gumy. W aplikacji WasteMaster znajdziesz firmy, które zajmują się skupem odpadów.

Skup odpadu.

Odpady gumowe możesz oddać do recyklingu odpadów gumowych w Będzinie. Za pośrednictwem aplikacji udostępniamy firmy, do jakich możesz się zgłosić. Najpierw odpady zostaną odebrane, a następnie zostaną poddane recyklingowi. Z uwagi na to, że są to odpady niebezpieczne, zastosowane zostaną nowoczesne metody.

Kto jest odpowiedzialny za utylizację odpadów gumowych w Będzinie?

Za skup odpadów odpowiedzialne są firmy spełniające restrykcyjne normy z tego zakresu. Firmy takie realizują odbiór odpadów z gumy, później je selekcjonują i recyklingują. Do przetwarzania wykorzystywania są sprawne maszyny, odpowiadające za bezpieczeństwo procesu i jakość materiałów.

Jakie czynniki wziąć pod uwagę wybierając ofertę na recykling odpadów gumowych w mieście Będzin?

Czynniki, jakie warto wziąć pod uwagę, wybierając ofertę firm oferujących recykling odpadów gumowych w mieście Będzin, to: rodzaj skupowanych odpadów, cena za odpady, opcja odbioru odpadów od klienta oraz to, czy firma korzysta z bezpiecznego sprzętu, umożliwiającego efektywną utylizację. To wszystko możesz sprawdzić w aplikacji WasteMaster.

Cennik za usługę dodawania oferty w aplikacji WasteMaster.

W aplikacji WasteMaster oferty można dodawać bezpłatnie. Jeśli więc masz zużyte opony, to ogłoszenie dodasz nieodpłatnie. Taka usługa dostępna jest dla klientów prywatnych i przedsiębiorców. Przedsiębiorcy mogą również skorzystać z opcji płatnej, 99 złotych comiesięcznie.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Grzegorz
Nie ma znaczenia, jakie masz odpady. Aplikacja bardzo się przydaje. Również nasz rynek jest coraz bardziej zdominowany przez nowoczesne technologie. A WasteMaster stanowi na to doskonałą odpowiedź.
Małgorzata
Bardzo zależało nam na tym, by wreszcie znaleźć firmę, która złom z naszego zakładu będzie odbierać o czasie. Wobec tego cieszymy się, że zdecydowaliśmy się na współpracę z firmą wyszukaną w apce.
Izabela
Transport odpadów to główna oś naszej działalności. Mamy 10 samochodów ciężarowych z kontenerami. Jako nieliczni w regionie posiadamy też samochody samozaładowcze. W WasteMaster wyszukujemy jeszcze więcej klientów od których odbieramy złom.
Jolanta
Pomyliłam się w trakcie wpisywania ilości złomu, jaki mamy w fabryce. Dobrze, że od razu mogłam wszystko cofnąć i poprawić. Widać, że aplikacja wychodzi naprzeciw użytkownikom.
Rafaela
Nadszedł czas, kiedy wiedz [...]