Inne odpady poprodukcyjne

Sprawdź oferty na swój odpad z działalności gospodarczej!

Recykling odpadów poprodukcyjnych w Zielonej Górze

Jak przebiega zgodny z przepisami recykling odpadów poprodukcyjnych w Zielonej Górze?

Realizowany przez profesjonalne przedsiębiorstwa recykling odpadów poprodukcyjnych w Zielonej Górze, to bardzo złożony proces, wymagający posiadania odpowiedniego parku maszynowego, jak również zatrudnienia do tego celu kompetentnego personelu pracowniczego. Recykling często jest realizowany poprzez spalanie odpadu w celu uzyskania energii.

Cechy charakterystyczne odpadu.

Do tej kategorii odpadów należą różnego typu odpady, które nie są wyrobami ubocznymi, powstałymi po procesie produkcyjnym, realizowanym przez wybrane firmy. Warto wspomnieć, że wiele przedsiębiorstw, zajmujących się procesami produkcji, właściwie zarządza odpadami.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Zielonej Górze
Odpady przeróbki ropy naftowej
7500 kg
Odpady przeróbki ropy naftowej
Banino
Odpady z hutnictwa metali
1500 kg
Odpady z hutnictwa metali
Parczew
Odpady z elektrowni
3500 kg
Reda
Odpady przeróbki ropy naftowej
900 kg
Kolno
Odpady z hutnictwa metali
10000 kg
Ruda Śląska
Odpady z elektrowni
8000 kg
Odpady z elektrowni
Chełmża
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Recykling odpadów poprodukcyjnych w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające inne odpady poprodukcyjne w Zielonej Górze
Brzeg Dolny
Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami EkoVita Jolanta Pietrzak
Bolechowo
EKRO Sp. z o.o.
Żarów
ECO-SERVICE S.C. Kinga Kisielewska, Michał Kisielewski
Konin
ZUO Konin
Aleksandrów Łódzki
POL-DAN-EKO W. JAŚKIEWICZ, J. KRYSIAK Sp.J.
Osiek
EKO-MAT TRANSPORT, ZBIERANIE, PRZETWARZANIE ODPADÓW ANDRZEJ JAWORSKI
Zielona Góra
Inne, popularne kategorie odpadów

Jakiego rodzaju przedsiębiorstwa oferują odbiór odpadów poprodukcyjnych w Zielonej Górze?

Firmami, które co roku wytwarzają ogromne ilości odpadów, są te funkcjonujące w branży tekstylnej, elektronicznej, kosmetycznej, farmaceutycznej, chemicznej, produkcyjnej, a także w innych sektorach gospodarki. Aplikacja WasteMaster z łatwością wskaże Ci wszystkie firmy oferujące odbiór odpadów poprodukcyjnych w mieście Zielona Góra, dzięki czemu będziesz mógł porównać ich oferty i wybrać najlepszą dla siebie.

Podział odpadu.

Za tego typu odpady, które są najczęściej wytwarzane, uznaje się odpady mineralne, metaliczne, laboratoryjne, chemiczne, odpady tworzyw sztucznych, artykuły farmaceutyczne, środki ochrony roślin, odpady tekstylne i opakowaniowe, także niektóre substancje i przedmioty.

Ceny w aplikacji WasteMaster.

Obowiązujący w firmach cennik za recykling odpadów produkcyjnych w mieście Zielona Góra różni się w zależności od zakresu działalności, a także warunków współpracy z danym klientem. Realne ceny za utylizację przedstawione są na stronach internetowych przedsiębiorstw recyklingowych oraz w naszej aplikacji WasteMaster.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Judyta
Mieliśmy dużo szklanych odpadów i potrzebowaliśmy firma, która sama wszystko od nas odbierze. W Waste Master wpisaliśmy, co mamy i już po kilku minutach zainteresowani przedsiębiorcy odezwali się do nas sami.
Beata
Sprzedawałem nie raz części z samochodów i wielokrotnie spotkałem się z naciąganymi cenami. Nie chcę być stratny. Dlatego zaczynam szukać nowych kontrahentów w apce. Koledzy z innych warsztatów polecali i skorzystam z ich porad.
Natasza
Pośrednikiem jestem od kilku lat. Głównie zajmuje się złomem stalowym, natomiast zdarzyło się też już handlować innymi odpadami. Przez aplikację mogę szybciej sprawdzić, co ktoś ma do zaoferowania. Jest to dla mnie korzystne, a strony transakcji też są zadowolone.
Jan
Pandemia dosyć mocno uderzyła w naszą branżę, czego wielu z nas się nie spodziewało. WasteMaster pozwala nam się odnaleźć we wszystkich przepisach prawnych oraz w tym, jakie dotyczą nas obostrzenia.
Monika
Moi rodzice remontowali dz [...]